Doplňky

Vnitřní parapety a vnější parapety

Nabízíme a montujeme:

Hliníkové venkovní parapety

Ohýbané hliníkové venkovní parapety a extrudované hliníkové venkovní parapety.

Ocelové venkovní parapety

Plastové vnitřní parapety

Námi dodávané parapety mají dlouhou životnost. Nabízíme vnitřní parapety v barvě mramor, vnitřní parapety v barvě bílá, vnitřní parapety v barvě zlatý dub, vnitřní parapety v barvě buk a vnitřní parapety v barvě mahagon.

Parapety venkovní

Parapety vnitřní

Markýzy

Nabízíme a montujeme i venkovní markýzy. Tyto markýzy jsou vhodné k zastínění nejen balkonů, ale i teras. Markýzy se hodí například také k restauračním předzahrádkám, apod. Markýzy dodáváme v různých provedeních. Markýzy lze ovládat ručně nebo motorem. Markýzy mohou být opatřeny i čidlem, které je schopno markýzu automaticky stáhnout v případě silného větru.

Garážová vrata

Naše společnost Králíček interiéry s.r.o. Rychnov nad Kněžnou dodává a montuje výklopná garážová vrata, sekční garážová vrata a roletová garážová vrata.

Sítě proti hmyzu

Nabízíme pevné sítě proti hmyzu a rolovací sítě proti hmyzu - horizontální rolovací sítě proti hmyzu a vertikální rolovací sítě proti hmyzu

Vítejte

Naše společnost se zabývá dodávkou, montáží i demontáží plastových a hliníkových oken i dveří. Nabízíme garážová vrata, sítě proti hmyzu, žaluzie či rolety.

Kontakt

KRÁLÍČEK INTERIÉRY, s.r.o.

Ekologická 10

516 01 Rychnov nad Kněžnou

Telefon: +420 603 237 142

Email: plastovaoknark@tiscali.cz

Email: info@plastovaoknark.cz

 

map

Plastová okna Králíček interiéry s.r.o. Rychnov nad Kněžnou

plastová, dřevěná, hliníková okna a dveře