Žaluzie

Naše společnost Králíček interiéry s.r.o. Rychnov nad Kněžnou dodává a montuje:

  • venkovní žaluzie
  • vnitřní žaluzie (interiérové horizontální žaluzie, interiérové vertikální žaluzie)

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie, které naše společnost Králíček interiéry s.r.o. Rychnov nad Kněžnou dodává a montuje, splňují veškeré požadavky na moderní zastínění.

Venkovní žaluzie, které naše společnost Králíček interiéry s.r.o. Rychnov nad Kněžnou dodává a montuje, umožňují plynulou regulaci přirozeného osvětlení.

Venkovní žaluzie se stávají moderní součástí nejen rodinných domů, ale venkovní žaluzie můžete stále častěji vidět také u různých administrativních budov, atp.

Vnitřní interiérové žaluzie

Stejně tak vnitřní interiérové žaluzie do oken nacházejí velké uplatnění.

Nabízíme interiérové žaluzie vertikální a interiérové žaluzie horizontální. Vhodně zvolené žaluzie dotvářejí pohodovou atmosféru každého interiéru.

Venkovní žaluzie i interiérové žaluzie nabízíme v různých provedeních.

Námi dodávané venkovní žaluzie a interiérové žaluzie se hodí do všech typů plastových oken i eurooken.
V naší nabídce jsou i dřevěné žaluzie.

Předokenní rolety a nadokenní rolety

Venkovní rolety (předokenní rolety) jsou výborným exteriérovým stínicím, izolačním a bezpečnostním prvkem, interiérové rolety skvěle doplňují interiér domu či interiér bytu. Venkovní rolety také snižují propustnost hluku z venku. Venkovní rolety lze ovládat manuálně nebo elektrickým pohonem – i formou dálkového ovládání. Venkovní rolety lze nastavit i automaticky, aby se zavíraly a otevíraly v určitou dobu, což je výhodné například v době, kdy odjíždíte na dovolenou. Venkovní rolety tak „předstírají“, že je někdo doma. Nabízíme i zmíněné interiérové rolety, které jsou nejen funkční, ale i estetické. Rovněž interiérové rolety nabízíme v různých druzích.

  • venkovní rolety (nazývané též předokenní rolety)
  • interiérové rolety
  • textilní rolety
  • bambusové rolety
TOP
Poptávka