Žaluzie

Naše společnost Králíček interiéry s.r.o. Rychnov nad Kněžnou dodává a montuje:

  • venkovní žaluzie
  • vnitřní žaluzie (interiérové horizontální žaluzie, interiérové vertikální žaluzie)

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie, které naše společnost Králíček interiéry s.r.o. Rychnov nad Kněžnou dodává a montuje, splňují veškeré požadavky na moderní zastínění. Venkovní žaluzie, které naše společnost Králíček interiéry s.r.o. Rychnov nad Kněžnou dodává a montuje, umožňují plynulou regulaci přirozeného osvětlení. Venkovní žaluzie se stávají moderní součástí nejen rodinných domů, ale venkovní žaluzie můžete stále častěji vidět také u různých administrativních budov, atp.

Vnitřní interiérové žaluzie

Stejně tak vnitřní interiérové žaluzie do oken nacházejí velké uplatnění. Nabízíme interiérové žaluzie vertikální a interiérové žaluzie horizontální. Vhodně zvolené žaluzie dotvářejí pohodovou atmosféru každého interiéru. Venkovní žaluzie i interiérové žaluzie nabízíme v různých provedeních. Námi dodávané venkovní žaluzie a interiérové žaluzie se hodí do všech typů plastových oken i eurooken. V naší nabídce jsou i dřevěné žaluzie. 

Předokenní rolety a nadokenní rolety

Králíček interiéry s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, nabídka:

Venkovní rolety (nazývané též předokenní rolety)

Interiérové rolety

textilní rolety

bambusové rolety

Venkovní rolety (předokenní rolety) jsou výborným exteriérovým stínicím, izolačním a bezpečnostním prvkem, interiérové rolety skvěle doplňují interiér domu či interiér bytu. Venkovní rolety také snižují propustnost hluku z venku. Venkovní rolety lze ovládat manuálně nebo elektrickým pohonem – i formou dálkového ovládání. Venkovní rolety lze nastavit i automaticky, aby se zavíraly a otevíraly v určitou dobu, což je výhodné například v době, kdy odjíždíte na dovolenou. Venkovní rolety tak „předstírají“, že je někdo doma. Nabízíme i zmíněné interiérové rolety, které jsou nejen funkční, ale i estetické. Rovněž interiérové rolety nabízíme v různých druzích.

Venkovní rolety

Interiérové rolety

Vítejte

Naše společnost se zabývá dodávkou, montáží i demontáží plastových a hliníkových oken i dveří. Nabízíme garážová vrata, sítě proti hmyzu, žaluzie či rolety.

Kontakt

KRÁLÍČEK INTERIÉRY, s.r.o.

Ekologická 10

516 01 Rychnov nad Kněžnou

Telefon: +420 603 237 142

Email: plastovaoknark@tiscali.cz

Email: info@plastovaoknark.cz

 

map

Plastová okna Králíček interiéry s.r.o. Rychnov nad Kněžnou

plastová, dřevěná, hliníková okna a dveře