Plastová okna

Naše společnost Králíček interiéry s.r.o. Rychnov nad Kněžnou plastová okna dodává, rovněž plastová okna montuje. Od února 2010 plastová okna naše společnost Králíček interiéry s.r.o. Rychnov nad Kněžnou také vyrábí. Nabízíme kvalitní plastová okna, dřevěná okna a hliníková okna – a to nejen v regionu Rychnov nad Kněžnou.

Králíček interiéry s.r.o. Rychnov nad Kněžnou vyrábí plastová okna z profilů společnosti Deceuninck. Dále dodáváme plastová okna značky VEKA - systémy PERFECTLINE a SOFTLINE. Pokud máte zájem o plastová okna, dřevěná okna či hliníková okna, jistě si zn naší pestré sortimentní nabídky vyberete. Naše ceny za plastová okna, dřevěná okna a hliníková okna jsou příznivé.

Plastová okna – výhody:

  • Plastová okna mají nadčasový vzhled.
  • Plastová okna mají vynikající izolační vlastnosti - plastová okna mohou přinést úsporu nákladů za topení.
  • Plastová okna eliminují venkovní hluk.
  • Plastová okna mají dlouhou životnost.
  • Plastová okna se snadno udržují.
  • Plastová okna působí moderním dojmem.
  • Plastová okna jsou odolná proti povětrnostním vlivům.

Plastová okna – značky:

1)Pod značkou Deceuninck vyrábíme a dodáváme plastová okna:

Plastová okna - systém Zendow

Plastová okna, která jsou vyrobena z profilu Zendow, splňují podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám. Tato plastová okna mají hladký povrch, plastová okna se díky tomu snadno udržují. Tato plastová okna jsou vyráběna ve dvou designech: tato plastová okna mají rovné či předsazené křídlo. Tato plastová okna mají vynikající tepelnou izolaci: Uf =1,21 W/m2.K a zvukovou izolaci: Rw až 43 dB (dle použitého skla). Tato plastová okna mají euro drážku pro kování. Tato plastová okna mohou být v různých barvách.

Podrobnější informace o systému Zendow naleznete po kliknutí ZDE.

Plastová okna - systém Inoutic Elite-Arcade

Jedná se o plastová okna vhodná např. pro rekonstrukce. Tato plastová okna mají dlouhou životnost při stálé kvalitě. Plastová okna lze potáhnout některou z širokého spektra fólií. Plastová okna - tepelná izolace: Uf = 1,3W/m2.K, plastová okna - zvuková izolace: Rw až 44 dB (dle použitého skla). Tato plastová okna mají euro drážku pro kování.

Podrobnější informace o systému Inoutic Elite-Arcade naleznete po kliknutí ZDE.

Plastová okna - systém Inoutic Prestige

Tato plastová okna jsou určena náročným zákazníkům. Tato plastová okna mají středové těsnění. Plastová okna, která jsou vyrobena z profilu Inoutic Prestige, splňují podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám. Tato plastová okna mají křídla ve třech variantách, v nabídce je i varianta pro pasivní domy.

Podrobnější informace o systému Inoutic Prestige naleznete po kliknutí ZDE.

Plastová okna - systém Zendow+

Plastová okna, která jsou vyrobena z profilu Zendow+, splňují podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám. Tato plastová okna splňují izolační kritéria. Tepelnou izolaci tato plastová okna mají: Uf =1,18 W/m2K při použití skla Ug=1.1 W/m²K. I tato plastová okna lze dodávat v široké škále fólií a nástřiků.

Podrobnější informace o systému Zendow+ naleznete po kliknutí ZDE.


2)Pod značkou VEKA dodáváme:

okna – systém PERFECTLINE

okna – systém SOFTLINE

Nabízíme také doplňky pro plastová okna a plastové dveře, například žaluzie, kliky, skla, parapety a další produkty.

Vítejte

Naše společnost se zabývá dodávkou, montáží i demontáží plastových a hliníkových oken i dveří. Nabízíme garážová vrata, sítě proti hmyzu, žaluzie či rolety.

Kontakt

KRÁLÍČEK INTERIÉRY, s.r.o.

Ekologická 10

516 01 Rychnov nad Kněžnou

Telefon: +420 603 237 142

Email: plastovaoknark@tiscali.cz

Email: info@plastovaoknark.cz

 

map

Plastová okna Králíček interiéry s.r.o. Rychnov nad Kněžnou

plastová, dřevěná, hliníková okna a dveře